איזה גודל פין נשים באמת מעדיפות?

השאלה של גודל הפין הרצוי היא שאלה שהעסיקה, מעסיקה ותעסיק גברים ונשים לאורך כל ההיסטוריה. יש הרבה מיתוסים בנושא והסיבה היא די פשוטה. בניגוד לכל איבר אחר בגוף שאותו אנשים יכולים לראת בעיניים (או להעריך את גודלו האמיתי במקרה של שדיים), אין כמעט שום דרך לדעת מה גודל הפין של הגבר בלי לראות או לחוש אותו בעצמך (לפחות בעולם המערבי שבו גברים לא מתהלכים בעירום, וגם אז רק לפין רפוי).

לגברים יש המון תסביכים וחרדות לגבי גודל הפין והם מוכנים לשלם הרבה כסף כדי להאריך אותו, למרות שנראה שאין שום תכשיר שעוזר להאריך את גודל הפין באופן קבוע. כפי שכבר כתבתי בעבר נראה שפין גדול במקצת מהממוצע מועדף על ידי הנשים, בעיקר כאלו שמגיעות לאורגזמה דרך חדירה. מגבלה גדולה על המחקרים בנושא היא שעד עכשיו, כל המחקרים נעשו בשאלונים למילוי עצמי או בהדמיות תלת מימדית על גבי מחשב. אף אחד לא איפשר לנשים לבחון פינים אמיתיים כי זה לא אתי ולא מעשי. מחקר חדש עושה את הדבר הקרוב ביותר האפשרי ומאפשר לנשים לבחון פינים בגודל אמיתי בעזרת פלאי הטכנולוגיה המודרנית.

המחקר משתמש במדפסות תלת מימדיות כדי ליצור פינים בגדלים שונים שיראו כמה שיותר קרוב לדבר האמיתי (הם לא השתמשו בדילדו או ויברטורים מחנויות מין מכיוון שאלו שונים מאוד אחד מהשני ואי אפשר לדגום בצורה שיטתית גדלים שונים שלהם). נשים יכולות לראות בעיניים את הפין וגם למשש אותו על מנת לתת את ההערכה המדויקת ביותר שלהן לגבי מה הן מעדיפות. בנוסף, המחקר הנוכחי בודק פינים במצב של זיקפה כאשר כמעט כל המחקרים בנושא נעשו על העדפות גודל פין במצב רך. זה הרבה יותר הגיוני לחקור פינים במצב זיקפה מכיוון שכך מקיימים יחסי מין. החוקרים בדקו את ההעדפות לגודל הפין כתלות בסוג היחסים. ההשערה היא שנשים יעדיפו פין גדול יותר ליחסים מזדמנים, כי ביחסים קבועים פין כזה יכול לגרום לכאבים ופציעות.

החוקרים בדקו פינים בטווח רחב של גדלים, מ-10 ס”מ עד 22 ס”מ, שזה כולל 99% מהאוכלוסייה. כמו כן, הם בדקו פינים בהקף שונה, כי נשים רבות טוענות שלא הגודל קובע אלא העובי. הטווח שנבדק להיקף היה בין 6.5 ס”מ ל-18 ס”מ. החוקרים יצרו 33 פינים בקומבינציות שונות וביקשו ממתנדבות להשתתף במחקר.

75 נבדקות הטרסוקסואליות השתתפו במחקר. הן היו בטווח גילאים 18-65 ורובן במערכות יחסים מיניות (אם כי 15 נשים מעולם לא חוו יחסי מין מלאים). בממוצע היו להן 6 פרטנרים מיניים במהלך החיים והן דיווחו שנגעו ב-7 פינים במהלך חייהן. בפני הנבדקות הוצגו כל הפינים והן היו צריכות לבחור איזה מהן הן היו מעדיפות ליחסים מזדמנים ואלו ליחסים לטווח ארוך. כמו כן הן נשאלו מה לדעתן אורך הפין הממוצע של הגבר.

התוצאות: גודל הפין הממוצע שנשים העדיפו ליחסי מזדמנים היה 16.3 ס”מ ובהיקף 12.7 ס”מ. המימדים הללו היו גדולים במקצת מאלו שהנשים העדיפו ליחסים לטווח ארוך (16 ס”מ, 12.2 ס”מ בהתאמה). הממצאים הללו גם היו גדולים במקצת מההערכות של נשים לגודל פין ממוצע וגם מגודל הפין הממוצע באוכלוסיה שמוערך ב-15.2 ס”מ בקרב האמריקאים. ממצאים דומים התקבלו גם במחקרים קודמים.

ההעדפה לגודל פין גדול יותר במפגש מיני חד פעמי יכולה להיות מיוחסת לרצון להתרכז בהנאה מינית נטו, וגם בנטייה לרצות גירוי חדש שלרוב מאפיין סטוצים ויחסים מזדמנים. ביחסים כאלו ההיבט הפיסי הוא הגורם החשוב בהנאה מינית, בעוד ביחסים לטווח ארוך הקשר הרגשי, ההקשרות והחיבור הפסיכולוגי לפרטנר הם מאפיינים חשובים לא פחות. זה דומה להעדפה לגבר בעלי תווי פנים גבריות יותר ושופע טסטוסטרון שגם נפוצה ביחסים לטווח קצר.

הממצאים הללו גם יכולים להסביר למה גברים מוכנים להוציא הרבה כסף על תרופות וטיפולים שמאריכים את גודל הפין גם אם האפקטיביות שלהן שנויה במחלוקת. כמו בכל האסטרטגיות לבחירת בני זוג, גברים וגם נשים מנסים להתאים את עצמם לרצונות של הצד השני כדי להפוך עצמם לבני זוג אטרקטיביים יותר. אלא שבמקרה הזה, אין כנראה יותר מדי לעשות וצריך להשקיע במקומות אחרים שם אפשר להשיג שיפור.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יאיר  ביום 07/09/2015 בשעה 1:12 am

  על פי מחקר עולמי שעשו עם אלפי גברים מצאו שגודל איבר המין הוא דווקא נמוך יותר – בערך 13 סנטימטר:
  http://healthy.walla.co.il/item/2834658

  • גיל  ביום 07/09/2015 בשעה 7:07 am

   אכן, והם מזכירים את זה במאמר אבל הם משתמשים במדגם אמריקאי שם זה גדול יותר. זה דווקא הגיוני מכיוון שגודל הפין הוא גם פרופורציונלי לגודל הגוף והאמריקאים גדולים מעל הממוצע.

 • pamelarulz  ביום 07/09/2015 בשעה 12:31 pm

  מעניין אם מישהו אי פעם חקר את הקשר בין גודל הפין של גברים לבין משתנים אישיותיים פסיכולוגיים של אותם גברים. כי לדעתי יש קשר, שהוא אולי אמנם לא ישיר (? צריך לבדוק)- אבל קיים. אם אי פעם מישהו עשה\יעשה מחקר כזה, הוא קרוב לוודאי ימצא שזה כמו ההבדל בין לאמץ צ'יוואווה לבין לאמץ לברדור.

  • גיל  ביום 07/09/2015 בשעה 1:00 pm

   אני לא מכיר מחקרים ספציפיים בנושא אבל נראה לי יותר מעניין לבדוק את הקשר בין התפיסה של הגברים של גודל הפין שלהם והאישיות ומה זה אומר עליהם. הגודל הפיסי לפעמים פחות משנה ממה שחושבים עליו.

 • שכ"ג  ביום 10/09/2015 בשעה 11:36 am

  מתוך 75 נשים בגיל 18-65 20% לא קיימו מעולם יחסי מין? המחקר נערך במנזר?

 • נועם  ביום 23/09/2015 בשעה 12:40 am

  או שפין גורם בחיכוכו הנאה או שהוא : "פין כזה יכול לגרום לכאבים ופציעות"
  תחליטו.

  • גיל  ביום 23/09/2015 בשעה 7:17 am

   למה צריך להחליט?

   • נועם  ביום 26/09/2015 בשעה 10:25 am

    צריך להחליט כי אין שקר גדול יותר מאורגזמה וגינאלית. רוב הנשים לא נהנות מחדירת אבר זר לתוך גופן. כל עוד עולם הפורנוגרפיה והמיסאינפורמציה ממשיך לשכנע גברים שחדירה פין לתוך פות זה דבר שבאמת מהנה את האשה (בסרטי פורנוגרפיה תמיד מראים את פניה של האשה כאילו היא בגן עדן ברגע שגבר חודר לתוכה. אין שקר יותר מכוער מזה.
    לכן לחשוב שאשה נהנית בסטוץ אבל סובלת במערכת יחסי מין "נורמלית" — משדר מסר מאד הרסני לגברים. גבר צריך ללמוד שאבר המין שלו אינו גורם הנאה לאשהֱ!

   • גיל  ביום 26/09/2015 בשעה 10:30 am

    אתה מבלבל בין הנאה לבין אורגזמה. רוב הנשים, בהנחה שאין שום דבר לא תקין אצלן ושהן מגורות מספיק, נהנות מחדירה. רבות מהן לא מגיעות לאורגזמה. אין לזה שום קשר לפורנוגרפיה. יחסי מין וגינליים לא היו נפוצים לפני הפורנוגורפיה? אני באמת לא מבין מאיפה הטיעונים הללו מגיעים. חדירה היא הדבר הכי טבעי בעולם, אם כי לא בהכרח מובילה לאורגזמה כאמור.

 • הדוד טוביה  ביום 26/09/2015 בשעה 4:15 pm

  קראת לא מבין על מה המהומה טוביהה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: